UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
tzn. wydaje się jej że ma, bo tak na prawdę uprawnienia ma już cofnięte i pierwsza lepsza kontrola odbierze jej dokument, którym nie ma już prawa się posługiwać. I nawet jeśli znowu zmyśli że nie ma, to i tak nie ma to znaczenia, bo łamie zakaz prowadzenia samochodu, za co może mieć poważniejsze problemy niż tylko mandat. Odbieranie prawka za przekroczenie o ponad 50 w terenie zabudowanym, to jedno z niewielu działań policji, które całkowicie popieram.
Edek...