UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na ulicy BROWARNEJ w Elblągu tam gdzie stoi Policja, więc okolice ronda lub w drugą stronę koło garaży, mało kiedy widać człowieka na przejściu, czasami leci tam kot ewentualnie pies z dymania z parku. To jest jedynie ulica do zarabiania kasy. Jeżeli są dwa pasy i jest tam ciągle totalna pustka (jak zresztą wszędzie w naszym mieście), to jak ktoś ma normalny samochód to 101 km / h kiedy jedzie to tego nawet nie czuje. Poza tym tam dalej występuje motyw chowania się POLICJI za "szarą rozdzielnią prądu", a czy chować się tak można ?


Anuluj