41
09.11.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Aha i ćpacie, bo walczycie w ten sposób z niewolniczym systemem i wielkimi korporacjami? No ty to już lepiej odłóż to, co bierzesz, bo ci szkodzi.
(2015.11.09)
barbaro w. często jesteś trzezwa?
(2015.11.09)

info

0  
  1
Mamusi zadaniem bylo zainteresowanie sie corka od małego...gdyby nie ta patologia to i dziewczyna by sie nie stoczyła... nastrzelanie po pysku teraz nic nie da.
Inow (2015.11.09)
Mamusi zadaniem bylo zainteresowanie sie corka od małego...gdyby nie ta patologia to i dziewczyna by sie nie stoczyła... nastrzelanie po pysku teraz nic nie da.
Inow (2015.11.09)
spałem z nią
joolk (2015.11.09)
to miejsce przynajmniej trzyma dziecko z dala od barbary w. oraz całej reszty, jeśli barbasia ma jeszcze jakieś pociechy niebawem otrzyma na nie po 500 ziko i z pewnością odbije się od dna w oparachmachasztacha, przyjemnego lotu nadbarburko. ciekawe czy kiedy odbiorą jej dziecko pozostałe będą liczone jako 2-gie i trzecie do obiecanej pięćsetki?
(2015.11.09)

info

2  
  0
z matką?
(2015.11.09)
joolk śmieciu uważaj co mówisz, już się naigrywałeś z pobitej kobiety. Naprawdę uważaj co mówisz bo to tylko kwestia czasu
(2015.11.10)

info

4  
  2
Uwaliłem wczoraj morde wódką, wypiłem kilka kieliszków i coś we mnie wstąpiło. Czułem niepokój i jakieś agresywne zachowanie mi się wkręcało. Kolega dał mi sztacha zielska i jak ręką odjął. Nie pije więcej alkoholu !!! Wolę zielsko. Tylko szkoda że trzeba się nagimnastykować żeby załatwić.
(2015.11.10)

info

5  
  2
poszywający się pod nick "joolk" zawsze podaje najohydniejsze komentarze w przypadkach artykułów gdzie dzieje się ludzka krzywda. Wtedy ordynarnie wyraża się o poszkodowanych. Ma z tego powodu jakąś satysfakcję. Jest to jakiś rodzaj zboczenia tego osobnika.
annaanulka (2015.11.10)

info

2  
  1