A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Aha i ćpacie, bo walczycie w ten sposób z niewolniczym systemem i wielkimi korporacjami? No ty to już lepiej odłóż to, co bierzesz, bo ci szkodzi.
barbaro w. często jesteś trzezwa?
Mamusi zadaniem bylo zainteresowanie sie corka od małego...gdyby nie ta patologia to i dziewczyna by sie nie stoczyła... nastrzelanie po pysku teraz nic nie da.
Mamusi zadaniem bylo zainteresowanie sie corka od małego...gdyby nie ta patologia to i dziewczyna by sie nie stoczyła... nastrzelanie po pysku teraz nic nie da.
spałem z nią
to miejsce przynajmniej trzyma dziecko z dala od barbary w. oraz całej reszty, jeśli barbasia ma jeszcze jakieś pociechy niebawem otrzyma na nie po 500 ziko i z pewnością odbije się od dna w oparachmachasztacha, przyjemnego lotu nadbarburko. ciekawe czy kiedy odbiorą jej dziecko pozostałe będą liczone jako 2-gie i trzecie do obiecanej pięćsetki?
z matką?
joolk śmieciu uważaj co mówisz, już się naigrywałeś z pobitej kobiety.
Naprawdę uważaj co mówisz bo to tylko kwestia czasu
Uwaliłem wczoraj morde wódką, wypiłem kilka kieliszków i coś we mnie wstąpiło. Czułem niepokój i jakieś agresywne zachowanie mi się wkręcało. Kolega dał mi sztacha zielska i jak ręką odjął. Nie pije więcej alkoholu !!! Wolę zielsko. Tylko szkoda że trzeba się nagimnastykować żeby załatwić.
poszywający się pod nick "joolk" zawsze podaje najohydniejsze komentarze w przypadkach artykułów gdzie dzieje się ludzka krzywda. Wtedy ordynarnie wyraża się o poszkodowanych.
Ma z tego powodu jakąś satysfakcję. Jest to jakiś rodzaj zboczenia tego osobnika.