UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
poszywający się pod nick "joolk" zawsze podaje najohydniejsze komentarze w przypadkach artykułów gdzie dzieje się ludzka krzywda. Wtedy ordynarnie wyraża się o poszkodowanych. Ma z tego powodu jakąś satysfakcję. Jest to jakiś rodzaj zboczenia tego osobnika.
annaanulka