UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Uwaliłem wczoraj morde wódką, wypiłem kilka kieliszków i coś we mnie wstąpiło. Czułem niepokój i jakieś agresywne zachowanie mi się wkręcało. Kolega dał mi sztacha zielska i jak ręką odjął. Nie pije więcej alkoholu !!! Wolę zielsko. Tylko szkoda że trzeba się nagimnastykować żeby załatwić.


Anuluj