A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ze starą robakową też spałem
to mój nick anulka pamiętasz to zajście w chińskiej w wc miło cię wspominam. ..
joolk pamiętam cię u Kacpra na urodzinach spoko z ciebie gość. Pozdrowienia z Belina
joolk pozdro
chyba cie pamiętam jolk szeptales mi na ucho ze wolisz chlopcow, byles caly zestresowany
z Barbarą W? :D To się nie chwal, hahahahahaha. .. .
Zyczysz dzieciom i mlodziezy smierci?? Bo to sa ofiary dopalaczy, wez nie pal juz czlowieku..
sama patologia się zleciała
Dalej głosujcie na mafie PO-PSL-SLD -PALIKOT-PETRU, a wszystko będzie dozwolone - sex od podstawówki, wystarczy zażyć tabletkę dzień po (KUPIĆ MOŻE JĄ DZIECKO 15 LETNIE), dopalacze, narkotyki, pornografia w necie i TV o każdej porze dnia, aborcja, eutanzja, zmiana płci homoseksualizm, bo to już przecież na zachodzie normalka - LUDZIE CZY WY NIE WIDZICIE ŻE LEWACTWO CHCE ZAPANOWAĆ NAD CHRZEŚCIJAŃSKĄ POLSKĄ, EUROPA JUŻ TO PRZECHODZI - KOMU SŁUŻY KOPACZ ??? I TA CAŁA RESZTA DEWIANTÓW ?? NAWET OPORÓW NIE MAJĄ I CHCĄ SPROWADZIĆ DO POLSKI ISLAMISTÓW !!!!! GŁOSUJCIE LUDZIE NA PRAWICĘ - NA PIS !!!!! BO LEWACTWO PROWADZI NAS NA RZEŹ !!!!!
lepiej niech zrobią to rodzice. .. .. nie czekając na wyniki wyborów parlamentarnych - żadna partia rządząca i ustrój polityczny nie zastąpi rodziców. .. .. rodzice o różnych poglądach politycznych - postawcie na siebie i na swój program wychowawczy względem własnych dzieci - sukces będzie tylko wasz- zwłaszcza, że najbardziej potrzebują miłości i ciągłego zainteresowania ich sprawami. .. tymi dziecięcymi też;-)