UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Uwaliłem wczoraj morde wódką, wypiłem kilka kieliszków i coś we mnie wstąpiło. Czułem niepokój i jakieś agresywne zachowanie mi się wkręcało. Kolega dał mi sztacha zielska i jak ręką odjął. Nie pije więcej alkoholu !!! Wolę zielsko. Tylko szkoda że trzeba się nagimnastykować żeby załatwić.