A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
On chodzil do Szkoly Gastronomicznej?
oby tak się stało, że z powodu braku środków do zapłacenia przedłużą mu wyrok
Jestem za powrotem kary śmierci dla morderców, odrąbywaniem rąk dla złodziei i krzesłem uciech dla gwałcicieli. Szybko by się oduczyli. A kibolom wynajmować ze free boiska, niech się sami wytłuką.
on pracowal w pizzerji.i wszystko wrzucal w Automat.i szukal utrzymanek
mogl zabic to by dostl 15lat
gąsior trzymaj się bracie
ta baba z okiem nie potrzebnie puściła mu oczko :-)
joolk śmieciu już niedługo
Trzeba przyznać, że dość odważny jak na polskie realia wyrok. Pozostaje mieć nadzieję (bo o tym nie napisano), że jest to wyrok bez możliwości ubiegania się o wcześniejsze zwolnienie za dobre sprawowanie.
Ten co tego bandytę nazywa bratem będzie wkrótce jego kumplem pod celą