32
16.09.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
On chodzil do Szkoly Gastronomicznej?
(2015.09.16)

info

2  
  0
oby tak się stało, że z powodu braku środków do zapłacenia przedłużą mu wyrok
eg (2015.09.16)
Jestem za powrotem kary śmierci dla morderców, odrąbywaniem rąk dla złodziei i krzesłem uciech dla gwałcicieli. Szybko by się oduczyli. A kibolom wynajmować ze free boiska, niech się sami wytłuką.
użytkownik (2015.09.16)

info

5  
  0
on pracowal w pizzerji.i wszystko wrzucal w Automat.i szukal utrzymanek
ooololo (2015.09.16)

info

2  
  0
mogl zabic to by dostl 15lat
(2015.09.17)

info

3  
  1
gąsior trzymaj się bracie
joolk (2015.09.17)

info

2  
  3
ta baba z okiem nie potrzebnie puściła mu oczko :-)
kuczak (2015.09.17)

info

1  
  2
joolk śmieciu już niedługo
zzypt (2015.09.18)

info

2  
  1
Trzeba przyznać, że dość odważny jak na polskie realia wyrok. Pozostaje mieć nadzieję (bo o tym nie napisano), że jest to wyrok bez możliwości ubiegania się o wcześniejsze zwolnienie za dobre sprawowanie.
Machupichcę (2015.09.18)

info

2  
  0
Ten co tego bandytę nazywa bratem będzie wkrótce jego kumplem pod celą
(2015.09.18)

info

4  
  1