UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem za powrotem kary śmierci dla morderców, odrąbywaniem rąk dla złodziei i krzesłem uciech dla gwałcicieli. Szybko by się oduczyli. A kibolom wynajmować ze free boiska, niech się sami wytłuką.
użytkownik
Jestem za powrotem kary śmierci dla morderców, odrąbywaniem rąk dla złodziei i krzesłem uciech dla gwałcicieli. Szybko by się oduczyli. A kibolom wynajmować ze free boiska, niech się sami wytłuką.
użytkownik