UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem za powrotem kary śmierci dla morderców, odrąbywaniem rąk dla złodziei i krzesłem uciech dla gwałcicieli. Szybko by się oduczyli. A kibolom wynajmować ze free boiska, niech się sami wytłuką.

użytkownik

Anuluj