32
16.09.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Państwo płaci w takiej sytuacji, a on przy pomocy komornika kiedyś to "odda"
asasd (2015.09.19)
pod celą? ja się pudła nie boje a wy obsrane i wydygane wirusy co siedzicie przed monitorami i klikacie. .. Boże o co ten lament, w żelkach haribo są fajne oka niech se wstawi.
dziuranapiłkędoGolfa (2015.09.20)

info

1  
  3
do dziury. .widziałem taki cwaniaków jak ich prowadzili z kapturkami na małych łbach z trzęsącymi się osranymi ze strachu cieńkimi nóżkami. Jesteś patologia i do tego żałosny błazen. Przyjmij to za komplement
(2015.09.21)

info

4  
  1
jesteś raczej dziura od szamba
aassaat (2015.09.21)

info

2  
  1
Chciałabym ty śmieciu od żelków aby cię spotkał mąż tej ofiary za to co napisałeś.
annaanulka (2015.09.21)

info

4  
  1
a ja bym chciał żeby tego od żelków przelecieli za kratami. !!!
(2015.09.23)

info

4  
  1
oj tam oj tam
(2015.09.25)

info

1  
  0
ona temu winna
pocałowaćgopowinna (2015.09.25)

info

1  
  2
czy stwierdzenie rzucić okiem było by obraźliwe w ty przypadku
biskup (2015.09.25)

info

1  
  0
do kotletów po szczecińsku można dodać trochę gałki
(2015.09.25)

info

1  
  1