A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Państwo płaci w takiej sytuacji, a on przy pomocy komornika kiedyś to "odda"
pod celą?
ja się pudła nie boje a wy obsrane i wydygane wirusy co siedzicie przed monitorami i klikacie. ..
Boże o co ten lament, w żelkach haribo są fajne oka niech se wstawi.
do dziury. .widziałem taki cwaniaków jak ich prowadzili z kapturkami na małych łbach z trzęsącymi się osranymi ze strachu cieńkimi nóżkami.
Jesteś patologia i do tego żałosny błazen.
Przyjmij to za komplement
jesteś raczej dziura od szamba
Chciałabym ty śmieciu od żelków aby cię spotkał mąż tej ofiary za to co napisałeś.
a ja bym chciał żeby tego od żelków przelecieli za kratami. !!!
oj tam oj tam
ona temu winna
czy stwierdzenie rzucić okiem było by obraźliwe w ty przypadku
do kotletów po szczecińsku można dodać trochę gałki