UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trzeba przyznać, że dość odważny jak na polskie realia wyrok. Pozostaje mieć nadzieję (bo o tym nie napisano), że jest to wyrok bez możliwości ubiegania się o wcześniejsze zwolnienie za dobre sprawowanie.

Machupichcę

Anuluj