UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trzeba przyznać, że dość odważny jak na polskie realia wyrok. Pozostaje mieć nadzieję (bo o tym nie napisano), że jest to wyrok bez możliwości ubiegania się o wcześniejsze zwolnienie za dobre sprawowanie.
Machupichcę