Rowerzysta miał 4,5 promila
Policjanci zatrzymali rowerzystę który miał ponad 4 promile alkoholu w organizmie, fot. nadesłana
Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali wczoraj (6 sierpnia) rowerzystę, u którego po zbadaniu alkotestem stwierdzono zawartość alkoholu na poziomie 4,5 promila. Mężczyzna teoretycznie przekroczył dawkę śmiertelną jednak nie przeszkodziło mu to w kierowaniu… rowerem.