UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

04.08.2015,10:21 Chcemy polskiego Marketu !!! Jako mieszkaniec Mierzei Wiślanej - Sztutowa zwracam sie z prośbą o wybudowanie w Sztutowie Marketu. Jest to doskonała lokalizacja miedzy Krynica Morską (nie mają żadnego marketu) a Stegną (w której jest Biedronka). W sezonie i po cała Mierzeja robi zakupy w Biedronce - obroty jedne z największych w Polsce. Myślę iz wasz Market miałbyświetne obroty-cała Krynica Morska, Sztutowo i część Stegny a jednoczesnie osłabiłby Biedronkę znienawidzoną przez Polaków. Chcemy polskiego Marketu !!! Polacy maja dość obcych marketów !!!Obecnie rozpoczyna sie moda na polskie markety tylko ich nie ma.


Anuluj