19
07.08.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Gość się cieszył z rozpoczętej Prezydentury i należy się wstydzić, że Prezydent w exposé nic nie bąknął o rowerzystach :-(
1962 (2015.08.07)

info

1  
  0
Jeżeli wjechałby Tobie pod koła, a Ty z rodziną wybierałbyś się np. na lotnisko, żeby lecieć na wycieczkę za 30 tys. zł. to też powiedziałbyś idioto, że to tylko wykroczenie???
(2015.08.07)
Arsène Lupin - supersamów
(2015.08.07)
taki wyczyn to tylko w Nowakowie że by podawce śmiertelnej upojenia alkoholowego jechać na rowerze, trzeba będzie mu dać medal za wytrzymałość
karol57 (2015.08.07)

info

2  
  0
Przecież on się dopiero rozkręcał,
(2015.08.07)

info

3  
  0
A alkomat na starcie mial 2 promile
(2015.08.07)

info

0  
  0
76419
QUIZ (2015.08.07)

info

1  
  0
Miał śmiertelną dawkę, więc pewnie jechał na cmentarz.
(2015.08.07)

info

0  
  0
dobry ten QUIZ :)
(2015.08.08)

info

0  
  0