A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Gość się cieszył z rozpoczętej Prezydentury i należy się wstydzić, że Prezydent w exposé nic nie bąknął o rowerzystach :-(
Jeżeli wjechałby Tobie pod koła, a Ty z rodziną wybierałbyś się np. na lotnisko, żeby lecieć na wycieczkę za 30 tys. zł. to też powiedziałbyś idioto, że to tylko wykroczenie???
Arsène Lupin - supersamów
taki wyczyn to tylko w Nowakowie że by podawce śmiertelnej upojenia alkoholowego jechać na rowerze, trzeba będzie mu dać medal za wytrzymałość
Przecież on się dopiero rozkręcał,
A alkomat na starcie mial 2 promile
76419
Miał śmiertelną dawkę, więc pewnie jechał na cmentarz.
dobry ten QUIZ :)