A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To samo robi oczyszczalnia w Młynarach, dopływ Baudy i i sama Bauda poniżej ujścia tego dopływu jest martwa, WIOŚ nie widzi problemu bo też sami poprzez brak nadzoru są w jakimś stopniu odpowiedzialni za to, władze lokalne też mają to gdzieś do do urzędu gminy smród nie dociera a pracownicy oczyszczalni i ich kierownik mają się dobrze, mieszkańcy bulą za ścieki są pieniądze na premie
Phiiii, kiedyś Zamech, mleczarnie, Furnel, elektrownia, zakłady mięsne, browar i wiele, wiele innych przedsiębiorstw truły na potęge i wylewały ścieki do kanału a teraz jakiś drobny handlowiec i tak się obs. r. ali
Trzeba było Esa jemu posłać. SMS zawsze dojdzie.
a kiedy zatrujecie juz wszystkie rzeki glebe i powietrze zrozumiecie wreszcie, że nie można żreć pieniędzy!
Mieszkam w Elblągu od najmłodszych lat, a nigdy nie słyszałem o takim czymś jak "Terkawka"
chlodnia w gronowie przy przetworstwie groszku produkowala masakryczne ilosci robali wylegajacych sie z resztek gromadzonych na zewnatrz przy podajniku, potem plynelo to sobie po calym pobliskim terenie, poki jakas inspekcja nie wpadla i kazala zrobic porzadek, ot w jakich warunkach tam czlowiek pracowal!!!!!
i co????. .. odpowiedział?. .. Wróci to całe życie, które uśmiercił?
TRUCICIEL MA SIĘ DOBRZE, PO CO MU ZAWRACAĆ GŁoWE JAKIMIŚ TAM PADŁYMI RYBAMI, A ŚCIEKI WZBOGACĄ OSADY JEZIORA DRUŻNO. sprawa SĄDOWA DLA NIEGO TO MAŁY PIKUS FORSA DALEJ PŁYNIE DO JEGO Kasy. Takich osób dbających o nasze środowisko mamy więcej i tam winny byc prowadzone kontrole. Popatrzmy na zatrute rowy melioracyjne środkami chemicznymi w uprawach warzywnych a przecież tam te, ż istnieje życie.
wioś olsztyn delgatura elbląg