19
18.06.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To samo robi oczyszczalnia w Młynarach, dopływ Baudy i i sama Bauda poniżej ujścia tego dopływu jest martwa, WIOŚ nie widzi problemu bo też sami poprzez brak nadzoru są w jakimś stopniu odpowiedzialni za to, władze lokalne też mają to gdzieś do do urzędu gminy smród nie dociera a pracownicy oczyszczalni i ich kierownik mają się dobrze, mieszkańcy bulą za ścieki są pieniądze na premie
zibing (2015.06.18)

info

8  
  0
Phiiii, kiedyś Zamech, mleczarnie, Furnel, elektrownia, zakłady mięsne, browar i wiele, wiele innych przedsiębiorstw truły na potęge i wylewały ścieki do kanału a teraz jakiś drobny handlowiec i tak się obs. r. ali
Ekolog (2015.06.18)

info

1  
  8
Trzeba było Esa jemu posłać. SMS zawsze dojdzie.
(2015.06.19)

info

1  
  0
a kiedy zatrujecie juz wszystkie rzeki glebe i powietrze zrozumiecie wreszcie, że nie można żreć pieniędzy!
szimurina (2015.06.19)

info

3  
  1
Mieszkam w Elblągu od najmłodszych lat, a nigdy nie słyszałem o takim czymś jak "Terkawka"
patafjan (2015.06.19)

info

0  
  4
chlodnia w gronowie przy przetworstwie groszku produkowala masakryczne ilosci robali wylegajacych sie z resztek gromadzonych na zewnatrz przy podajniku, potem plynelo to sobie po calym pobliskim terenie, poki jakas inspekcja nie wpadla i kazala zrobic porzadek, ot w jakich warunkach tam czlowiek pracowal!!!!!
(2015.06.19)
i co????. .. odpowiedział?. .. Wróci to całe życie, które uśmiercił?
(2015.10.06)

info

2  
  0
TRUCICIEL MA SIĘ DOBRZE, PO CO MU ZAWRACAĆ GŁoWE JAKIMIŚ TAM PADŁYMI RYBAMI, A ŚCIEKI WZBOGACĄ OSADY JEZIORA DRUŻNO. sprawa SĄDOWA DLA NIEGO TO MAŁY PIKUS FORSA DALEJ PŁYNIE DO JEGO Kasy. Takich osób dbających o nasze środowisko mamy więcej i tam winny byc prowadzone kontrole. Popatrzmy na zatrute rowy melioracyjne środkami chemicznymi w uprawach warzywnych a przecież tam te, ż istnieje życie.
(2015.10.07)

info

1  
  0
wioś olsztyn delgatura elbląg
Trollgronowski (2017.10.03)