UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To samo robi oczyszczalnia w Młynarach, dopływ Baudy i i sama Bauda poniżej ujścia tego dopływu jest martwa, WIOŚ nie widzi problemu bo też sami poprzez brak nadzoru są w jakimś stopniu odpowiedzialni za to, władze lokalne też mają to gdzieś do do urzędu gminy smród nie dociera a pracownicy oczyszczalni i ich kierownik mają się dobrze, mieszkańcy bulą za ścieki są pieniądze na premie
zibing