Wybrany wątek opinii
Proszę o monitorowanie tej chłodni, ponieważ lada moment zacznie się zbiór groszku i kukurydzy. Oczyszczalnia w tej firmie nie ma możliwości przerobu ilości ścieków które wyprodukuje, także część na pewno popłynie w rowy.
Do moderacji
Odpowiedz
13
0
A kogo prosisz o monitorowanie?
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
wioś olsztyn delgatura elbląg
Do moderacji
Odpowiedz
0
0