Wybrany wątek opinii

Proszę o monitorowanie tej chłodni, ponieważ lada moment zacznie się zbiór groszku i kukurydzy. Oczyszczalnia w tej firmie nie ma możliwości przerobu ilości ścieków które wyprodukuje, także część na pewno popłynie w rowy.
terkawka2 (2015.06.18)
A kogo prosisz o monitorowanie?
(2015.06.18)
wioś olsztyn delgatura elbląg
Trollgronowski (2017.10.03)
Powrót do komentarzy