Mieszkam w Elblągu od najmłodszych lat, a nigdy nie słyszałem o takim czymś jak "Terkawka"patafjan
Mieszkam w Elblągu od najmłodszych lat, a nigdy nie słyszałem o takim czymś jak "Terkawka"