35
03.06.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ohyda że się wymiotować chce!
szimurina (2015.06.04)

info

4  
  0
Wina dudy
potyr (2015.06.04)

info

4  
  2
U mnie w rodzinie nie było lepiej i nie ma się z czego śmiać. Przeżyłem to dramat dla całej rodziny.
joolk (2015.06.04)

info

3  
  0
Za gwalt to w Elblagu zawiasy daja, wiec nie ma sie co martwic. Ciekawe, czy odszkodowanie za tymczasowy areszt dostana?
piotrelb (2015.06.04)

info

3  
  0
Trzeba sędziego zgwalcic to może zrozumie i co chodzi
(2015.06.04)

info

3  
  0
Za to jak trafi do jednej celi przekona sie jak cierpiała ta dziewczynka. .Uwierzcie tam zrobią mu to samo ale na dupie bd sie bał siadac do konca zycia bo gdy bd siadał bd myslal ze ktos chce go. .. .. i dobrze niech go rżną ile wejdzie. .. .
(2015.06.04)

info

2  
  0
no dlaczego nie napisza o zawieszonym funkcjonariuszu z pionu kryminalnego funkcjonariusz sebastian sz. oskarzony za znecanie fizyczne i psychiczne ponizanie i natarczywe dotykanie miejsc intymnych np. kr, eglem do gry sprawa w toku juz 3 miesiac
zaki (2015.06.04)

info

2  
  1
ciekawe że nie mówi się tak o Unii Europejskiej która chciała wprowadzić bocznymi drzwiami tabletke dzień po
(2015.06.04)

info

0  
  2
zaki masz rację on gwałcił mojego kumpla joolk-a a teraz to już na niego mówią jolka krejzolka vel analna poziomka
ziomas (2015.06.04)

info

2  
  0
W takich sytuacjach jestem za przywróceniem kary śmierci
(2015.06.05)

info

6  
  0