35
03.06.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
za te slowa co napisales mocno wierze ze pieklo istnieje dla takich jak ty i ten powalony wujek!
(2015.06.03)
W Anglii za zgłoszenie dziecka polscy rodzice dostali dożywocie. Można?-można. A u nas sądy to parodia i kpiny z. Duda pomóż.
(2015.06.03)
Tez nie macie prądu?
(2015.06.03)

info

2  
  0
To straszne, zgłosili dziecko i dostali za to dożywocie? Może zgłosili je nie tam gdzie trzeba? Ale żeby od razu dożywocie? Straszne rzeczy w tej Anglii się dzieją.
(2015.06.03)

info

3  
  1
Ja oprócz prądu nie mam też internetu.
(2015.06.03)

info

1  
  0
Powiesić ich..dla przykładu...pójdą do wiezienia, a podatnicy będą płacić na ich utrzymanie jak zwykle
Qqwerty (2015.06.03)

info

4  
  0
Batorowo ! patologia wszędzie, brudasy, pijaki ! nędza i tyle!! tylko ci nieliczni dbają o dzieci rodzine i domy!!
LIZAKgumiś (2015.06.03)

info

4  
  0
potwory, mógłbym na takich ludziach wykonywać karę śmierci. nawet rąk bym sobie krwią nie ubrudził tylko gównem, bo nic innego nie płynie w żyłach takich śmieci
(2015.06.03)

info

7  
  0
i spalić klapki
(2015.06.03)
czekamy na ciebie w celach!!!!!
(2015.06.04)

info

6  
  0