A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
za te slowa co napisales mocno wierze ze pieklo istnieje dla takich jak ty i ten powalony wujek!
W Anglii za zgłoszenie dziecka polscy rodzice dostali dożywocie. Można?-można. A u nas sądy to parodia i kpiny z. Duda pomóż.
Tez nie macie prądu?
To straszne, zgłosili dziecko i dostali za to dożywocie? Może zgłosili je nie tam gdzie trzeba? Ale żeby od razu dożywocie? Straszne rzeczy w tej Anglii się dzieją.
Ja oprócz prądu nie mam też internetu.
Powiesić ich..dla przykładu...pójdą do wiezienia, a podatnicy będą płacić na ich utrzymanie jak zwykle
Batorowo ! patologia wszędzie, brudasy, pijaki ! nędza i tyle!! tylko ci nieliczni dbają o dzieci rodzine i domy!!
potwory, mógłbym na takich ludziach wykonywać karę śmierci. nawet rąk bym sobie krwią nie ubrudził tylko gównem, bo nic innego nie płynie w żyłach takich śmieci
i spalić klapki
czekamy na ciebie w celach!!!!!