UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
U mnie w rodzinie nie było lepiej i nie ma się z czego śmiać. Przeżyłem to dramat dla całej rodziny.
joolk
U mnie w rodzinie nie było lepiej i nie ma się z czego śmiać. Przeżyłem to dramat dla całej rodziny.
joolk