UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za gwalt to w Elblagu zawiasy daja, wiec nie ma sie co martwic. Ciekawe, czy odszkodowanie za tymczasowy areszt dostana?

piotrelb

Anuluj