UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za gwalt to w Elblagu zawiasy daja, wiec nie ma sie co martwic. Ciekawe, czy odszkodowanie za tymczasowy areszt dostana?
piotrelb
Za gwalt to w Elblagu zawiasy daja, wiec nie ma sie co martwic. Ciekawe, czy odszkodowanie za tymczasowy areszt dostana?
piotrelb