UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A w Krynicy Morskiej będziemy mieli źródła geotermalne i baseny do kąpieli w nich. Nowy Burmistrz nam to załatwia. Dla gości przypływających ze Skandynawii żaglowcami przez nowy Kanał-Przekop też będzie to wyśmienita atrakcja. I Krynica zarobi kasę na uratowanie szkoły dla dzieciaków.