UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Idę glosować w niedziele na P dudę moze polepszy cos w tej Polsce heheh szok co się wyrabia Ludzie dajcie żyć, Lusia
Idę glosować w niedziele na P dudę moze polepszy cos w tej Polsce heheh szok co się wyrabia Ludzie dajcie żyć, Lusia