89
19.05.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
skun ten sku.. ma tyle hajsu??
(2015.05.20)

info

2  
  0
kolejny ćpun za którego reszta wpłaca pieniądze, jak dostanie odszkodowanie to ja wyprowadzam się z Elbląga
szkielet (2015.05.20)

info

2  
  0
robakowa za niego wpłaciła żeby nie było gdzie się szlajała w weekend
mumuabba (2015.05.20)

info

3  
  0
miłość wszystko wybaczy robak odkreśla to co było grubą kreską. ..
(2015.05.20)

info

3  
  0
sad daje za znęcanie się na zoną areszt a za morderstwa wypuszcza. .. ciekawe jak zacznie znowu szaleć po dyskotekach i strzelać to co wtedy zrobicie.
(2015.05.20)

info

2  
  0
Zgoda premier na dekarbonizację bezsprzecznie uderza w polski sektor węglowy i energetyczny. Zobaczmy, jaka jest teraz cisza wokół tego zagadnienia. Ponadto jak Bronisław Komorowski może mieć w ogóle odwagę przyjeżdżać do naszego województwa śląskiego i opowiadać, jak on docenia nas, mieszkańców tego regionu? To jest tak daleko posunięty cynizm, że mi jest to naprawdę trudno komentować.
debata (2015.05.20)

info

0  
  3
debata jeszcze chopoku nie wyczeźwiołeś, kaj ześ tu zaloz pieronie. toz to nie twoja bajka gizdo
(2015.05.20)

info

1  
  0
przykład że w Polsce za pieniądze można wszystko
sorry_taki_mamy_klimat (2015.05.20)

info

2  
  0
za 200tyś zrobię każdemu:-)
joolk (2015.05.20)

info

1  
  0
do "joolk" : dlaczego śmieciu podszywasz się pod mój nick którego już nie używam. Jeśli nic nie możesz prymitywie wymyślić to załóż na swój mały kostropaty łeb kapturek za 20 PLN i idź popluć do bramy.
(2015.05.21)

info

1  
  1