A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
skun ten sku.. ma tyle hajsu??
kolejny ćpun za którego reszta wpłaca pieniądze, jak dostanie odszkodowanie to ja wyprowadzam się z Elbląga
robakowa za niego wpłaciła żeby nie było gdzie się szlajała w weekend
miłość wszystko wybaczy robak odkreśla to co było grubą kreską. ..
sad daje za znęcanie się na zoną areszt a za morderstwa wypuszcza. .. ciekawe jak zacznie znowu szaleć po dyskotekach i strzelać to co wtedy zrobicie.
Zgoda premier na dekarbonizację bezsprzecznie uderza w polski sektor węglowy i energetyczny. Zobaczmy, jaka jest teraz cisza wokół tego zagadnienia. Ponadto jak Bronisław Komorowski może mieć w ogóle odwagę przyjeżdżać do naszego województwa śląskiego i opowiadać, jak on docenia nas, mieszkańców tego regionu? To jest tak daleko posunięty cynizm, że mi jest to naprawdę trudno komentować.
debata jeszcze chopoku nie wyczeźwiołeś, kaj ześ tu zaloz pieronie. toz to nie twoja bajka gizdo
przykład że w Polsce za pieniądze można wszystko
za 200tyś zrobię każdemu:-)
do "joolk" : dlaczego śmieciu podszywasz się pod mój nick którego już nie używam. Jeśli nic nie możesz prymitywie wymyślić to załóż na swój mały kostropaty łeb kapturek za 20 PLN i idź popluć do bramy.