UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jechałem przez kilka województw i nagle wszędzie jest policja. to nie przypadek że wylegli, ale jak widać rozkaz do pr zagrywki. do zabierania praw jazdy obywatelom się nagle spieszą, ale ustawiać radary i być prewencyjnie na ulicach to jakoś nie było sił i chęci. czyli już widać z tego cel i przyczynę. wzmóc terror na początku, a gdy się wszyscy przestraszą, znów ich nie będzie. jak znam życie, jedynym skutkiem działania tego państwa będzie masowa sprzedaż cb radia.