UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nasz kraj to chore, gnijące państwo, same zakazy, mandaty, podatki, praca niewolnicza za 1200 tyranie w soboty niedziele a najlepiej na okrągło. To jest właśnie państwo "prawa" - bezprawie arogancja, pycha i chamstwo naszej władzy nie ma granic. Mam tylko jedno pytanie czy imunitety też zabierają za przekroczenie prędkości - jeżeli tak to zgadzam się z nowymi zmianami kodeksu. W państwie prawa prawo powinno być przestrzegane przez wszystkich obywateli. Jak do tej pory to ELITĘ stać na wszystko a zwykłego OBYWATELA tylko gnębią mandatem albo podatkiem. W naszym kraju żyje się GORZEJ JAK ZA KOMUNY!!!!! !!!!! Odnośnie oznakowania drogi z ELBLĄGA przez Raczki, Tropy, Zurawiec, Krzewsk do Markus lub w przeciwnym kierunku - TO PORAŻKA I PARODIA. Jak może być teren zabudowany skoro po obu stronach drogi są same pola lub łąki, ALE TAKI ABSURDY TO TYLKO MOŻNA ZNALEZĆ W POLSCE. Jednym słowem należy napisać pismo do Gminy lub zarządcy dróg aby naprawili swój BUBEL.

obyw.