A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
farsa za pieniądze podatników
Anna Maria Wesołowska by tą sprawę w max dwóch odcinkach rozstrzygnęła, a Kulawy bysie przyznał i prosił o sprawiedliwy wyrok.
Pijany rowerzysta ma sprawieliwy i krótki procez z wyrokiem. .. nie chrapie i tylko płacze. A tu, ,wczasy, ,. .. kpina z prawa, społeczeństwa. Przecież policja, prokuratura, sędziowie sa sowicie wynagradzani przez państwo. .. .i ciśnie się na usta pytanie jaka jest jakość pracy. Być może, że jeszcze za nisko są opłacani. Takie pytanie chyba jest zasadne jak się czyta tekst opisu procesu. Szewc jak zle wykona prace to odpowiada na relamacje i szybciutko poprawia. Pewnie nie warto być szewcem?
Zastanawia mnie jedno?Jak oskarzony moze dysponowac taka gotowka?Nigdy nie pracowal, odsiadywal wyrok, potem warunkowe zwolnienie. Wylot do Meksyku, zycie tam i mieszkanie. .. za co i z czego?????Ludzie pracujacych czesto nie stac na wczasy w Krynicy czy Stegnie a tu prosze jeszcze poreczenie majatkowe 200tys zl?????To nie moj problem ale czy sad nie moze wyegzekwowac skad te pieniadze pochodza i gdzie sa trzymane, skad oskarzony posiada takie pieniadze?????To jest zwykle pytanie obywatela i podatnika.
Juniora nie znam, ale jeżeli chodzi o Tomasza Bożdyńskiego, to na sali sądowej jest naprawdę dobry. Prowadził moje skomplikowane sprawy, z sukcesem.
Zlitujcie się, zlikwidujcie ten cyrk
Policja hmmm. .. sąd hmmm. .. .dzisiejsza Polska hmmm. .. smutny obraz dla podatnika, wesoły dla gangsterki. JESZCZE ze 30 lat temu było by odwrotnie. taki typek w podskokach zapie. .. .lał by do sądu, bo bał by się że jak wróci na komende to przez ścieżkę zdrowia dopiero przejdzie. Przydały by sie takie czasy dla typków z pod ciemnej gwiazdy.
Michał to nie junior on starszy od Tomasza tylko taki "zdolny", że dopiero teraz zaczyna :P
Na razie nasze Państwo interesuje tylko skąd obywatel bierze pieniądze żeby jezdzić co 3 dzień do Rosji i ile jego samochód zrobił przez rok kilometrów.
Kacperek, kuternoga II zbiera na bilet z Meksyku, czy czeka na last minet?