A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
w Niemczech siedzi takie bajki to niech dzieciom opowiada, jak bym go złapał to by sam chciał do więzienia iść.
Kuternoga bez jaj.
W takim razie ten ćpunek wyćpa cały mexykański towar:-)
A na koniec zaszczepi ich amfą. ..
W 3miescie nie ma koki bo kaper wszystko zjadł. hhehehehhehehehe
Trąbiłem kiedyś z Kacprem ale on wszystko opendzlował, a na koniec z polakim ruszył.
najgorzej przerąbane w tej sprawie to ma ten chłop co ciąga ten wózek z aktami. nie dość ze tam z pół tony to jeszcze koszyk pod pachą. spójrzcie na jego wyraz twarzy. no szkoda chłopa.
jak Kulawy chrapie na sali rozpraw to dla równowagi sedzia powinien napierd. .. c mocne pierdy. .. .. a tat wogóle to zero powagi dla sadu. .niezły cyrk z kabaretem i to za ciezkie pieniadze. .. ale tak jest w Elblaskim Sadzie. ..
w elblągu dożywocie w gdańsku grzywna, duży rozrzut wyroków "niezawisłych i niezależnych " sadów, który ma rację ?
Skończy się sprzęt w Meksyku to wróci do nas chyba że pojedzie do innego kraju odkurzać nosem
Jak jest w Niemczech jak mówi Joolk jest to braknie, fajek bo wypali, koki bo wywącha i wódy bo wychla
Mam cynk z góry będą 4 uniewinnienia a bukmaherka obstawia 9 do 1 na Kacpra więc warto obstawiać. Gąsior już dawno wiedział i obstawił.