98
12.05.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
w Niemczech siedzi takie bajki to niech dzieciom opowiada, jak bym go złapał to by sam chciał do więzienia iść. Kuternoga bez jaj.
joolk (2015.05.12)

info

8  
  2
W takim razie ten ćpunek wyćpa cały mexykański towar:-) A na koniec zaszczepi ich amfą. ..
eskobar (2015.05.12)

info

7  
  1
W 3miescie nie ma koki bo kaper wszystko zjadł. hhehehehhehehehe
nosekalbatrosek (2015.05.12)

info

7  
  0
Trąbiłem kiedyś z Kacprem ale on wszystko opendzlował, a na koniec z polakim ruszył.
joolk (2015.05.12)

info

6  
  1
najgorzej przerąbane w tej sprawie to ma ten chłop co ciąga ten wózek z aktami. nie dość ze tam z pół tony to jeszcze koszyk pod pachą. spójrzcie na jego wyraz twarzy. no szkoda chłopa.
(2015.05.12)

info

5  
  1
jak Kulawy chrapie na sali rozpraw to dla równowagi sedzia powinien napierd. .. c mocne pierdy. .. .. a tat wogóle to zero powagi dla sadu. .niezły cyrk z kabaretem i to za ciezkie pieniadze. .. ale tak jest w Elblaskim Sadzie. ..
kulawykacper (2015.05.12)

info

5  
  0
w elblągu dożywocie w gdańsku grzywna, duży rozrzut wyroków "niezawisłych i niezależnych " sadów, który ma rację ?
(2015.05.12)

info

4  
  0
Skończy się sprzęt w Meksyku to wróci do nas chyba że pojedzie do innego kraju odkurzać nosem
(2015.05.13)

info

4  
  0
Jak jest w Niemczech jak mówi Joolk jest to braknie, fajek bo wypali, koki bo wywącha i wódy bo wychla
(2015.05.13)

info

3  
  0
Mam cynk z góry będą 4 uniewinnienia a bukmaherka obstawia 9 do 1 na Kacpra więc warto obstawiać. Gąsior już dawno wiedział i obstawił.
Joolk (2015.05.13)

info

4  
  2