UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Policja hmmm. .. sąd hmmm. .. .dzisiejsza Polska hmmm. .. smutny obraz dla podatnika, wesoły dla gangsterki. JESZCZE ze 30 lat temu było by odwrotnie. taki typek w podskokach zapie. .. .lał by do sądu, bo bał by się że jak wróci na komende to przez ścieżkę zdrowia dopiero przejdzie. Przydały by sie takie czasy dla typków z pod ciemnej gwiazdy.