UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Juniora nie znam, ale jeżeli chodzi o Tomasza Bożdyńskiego, to na sali sądowej jest naprawdę dobry. Prowadził moje skomplikowane sprawy, z sukcesem.


Anuluj