Wybrany wątek opinii

Juniora nie znam, ale jeżeli chodzi o Tomasza Bożdyńskiego, to na sali sądowej jest naprawdę dobry. Prowadził moje skomplikowane sprawy, z sukcesem.
(2015.05.12)
Powrót do komentarzy