A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Skarb państwa najwięcej traci na bezsensowne pensje dla posłów którzy są kompletnie bezużyteczni, blokują dobre ustawy i przepuszczają złe zgodnie z interesami swoich brudnych partii. Prawie jak za czasów liberum veto chociaż oni wtedy chyba AŻ TAK nie doili narodu. .. .
za grube miliony 7tys kary, a za 30kart 6tys i tu cala polityka sadu, chory kraj!
no tak, tyle tylko, że to robole. co z geszefciarzami?
Złodzieje z rządu nie lubią konkurencji...
Dokładnie, Telewizor od lat lata na granice, ładuje się po brzegi fajkami, ale, że ma układy na granicy nikt mu nic nie zrobi. Takie panstwo, są równi i równiejsi. A Ci Panowie, też wystarczyłoby, że znalezliby kogos w UM, dali w łape i proceder kwitłby w najlepsze
demokracja to jest to nieszczęście, że nie można każdemu durniowi zabronić zabierania głosu
kardach pała dostać kiedyś baty pod żabką