17
08.05.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Skarb państwa najwięcej traci na bezsensowne pensje dla posłów którzy są kompletnie bezużyteczni, blokują dobre ustawy i przepuszczają złe zgodnie z interesami swoich brudnych partii. Prawie jak za czasów liberum veto chociaż oni wtedy chyba AŻ TAK nie doili narodu. .. .
(2015.05.09)

info

1  
  0
za grube miliony 7tys kary, a za 30kart 6tys i tu cala polityka sadu, chory kraj!
yyy (2015.05.09)

info

1  
  0
no tak, tyle tylko, że to robole. co z geszefciarzami?
(2015.05.10)

info

1  
  0
Złodzieje z rządu nie lubią konkurencji...
mamrot (2015.05.10)

info

2  
  0
Dokładnie, Telewizor od lat lata na granice, ładuje się po brzegi fajkami, ale, że ma układy na granicy nikt mu nic nie zrobi. Takie panstwo, są równi i równiejsi. A Ci Panowie, też wystarczyłoby, że znalezliby kogos w UM, dali w łape i proceder kwitłby w najlepsze
rzalibul (2015.05.10)

info

2  
  0
demokracja to jest to nieszczęście, że nie można każdemu durniowi zabronić zabierania głosu
(2015.05.10)

info

0  
  0
kardach pała dostać kiedyś baty pod żabką
joolk (2015.05.13)

info

0  
  0