UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skarb państwa najwięcej traci na bezsensowne pensje dla posłów którzy są kompletnie bezużyteczni, blokują dobre ustawy i przepuszczają złe zgodnie z interesami swoich brudnych partii. Prawie jak za czasów liberum veto chociaż oni wtedy chyba AŻ TAK nie doili narodu. .. .