UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dokładnie, Telewizor od lat lata na granice, ładuje się po brzegi fajkami, ale, że ma układy na granicy nikt mu nic nie zrobi. Takie panstwo, są równi i równiejsi. A Ci Panowie, też wystarczyłoby, że znalezliby kogos w UM, dali w łape i proceder kwitłby w najlepsze
rzalibul