UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Skarb państwa najwięcej traci na bezsensowne pensje dla posłów którzy są kompletnie bezużyteczni, blokują dobre ustawy i przepuszczają złe zgodnie z interesami swoich brudnych partii. Prawie jak za czasów liberum veto chociaż oni wtedy chyba AŻ TAK nie doili narodu. .. .