UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dokładnie, Telewizor od lat lata na granice, ładuje się po brzegi fajkami, ale, że ma układy na granicy nikt mu nic nie zrobi. Takie panstwo, są równi i równiejsi. A Ci Panowie, też wystarczyłoby, że znalezliby kogos w UM, dali w łape i proceder kwitłby w najlepsze
rzalibul