UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dokładnie, Telewizor od lat lata na granice, ładuje się po brzegi fajkami, ale, że ma układy na granicy nikt mu nic nie zrobi. Takie panstwo, są równi i równiejsi. A Ci Panowie, też wystarczyłoby, że znalezliby kogos w UM, dali w łape i proceder kwitłby w najlepsze

rzalibul

Anuluj