A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Mieszkam w Niemczech! Pije Fante, itp. Ale mi chodzi aby nie czcić człowieka, który uzbrajał Niemców, którzy w jego czasach byli wrogami Polaków i ich tępili. A co do Von Brauna. .. gdyby nie on to kto inny by zbudował rakiety. W tamtych czasach inne państwa też pracowały już nad silnikami odrzutowymi.
Tak niemcy są bardzo zdolni. Firma która wyprodukowała Cyklon b teraz produkuje tabletkę dzień po dla polskich dziewczyn i kobiet.
Witold napisze projekt i miasto wybuduje kuter torpedowy, już raz wybudowali takiego U-bota co miał być wycieczkowcem, cud,że ludzi nie potopili
prawdziwe nazwisko Schichaua to Śikał, Fryderyk Śikał, przeszedł na germanizm z powodu nazwiska
Rząd nie ma prawa zrzekać się odszkodowań
Nie ma hitlerowców i ich odpowiedzialności, są tylko zbrodnie niemieckie i odpowiedzialność tego państwa za wyrządzone krzywdy