25
02.05.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mieszkam w Niemczech! Pije Fante, itp. Ale mi chodzi aby nie czcić człowieka, który uzbrajał Niemców, którzy w jego czasach byli wrogami Polaków i ich tępili. A co do Von Brauna. .. gdyby nie on to kto inny by zbudował rakiety. W tamtych czasach inne państwa też pracowały już nad silnikami odrzutowymi.
KKK1 (2015.05.03)
Tak niemcy są bardzo zdolni. Firma która wyprodukowała Cyklon b teraz produkuje tabletkę dzień po dla polskich dziewczyn i kobiet.
(2015.05.03)

info

4  
  2
Witold napisze projekt i miasto wybuduje kuter torpedowy, już raz wybudowali takiego U-bota co miał być wycieczkowcem, cud,że ludzi nie potopili
stop smędzeniu (2015.05.03)

info

0  
  1
prawdziwe nazwisko Schichaua to Śikał, Fryderyk Śikał, przeszedł na germanizm z powodu nazwiska
historyk (2015.05.03)

info

0  
  2
Rząd nie ma prawa zrzekać się odszkodowań Nie ma hitlerowców i ich odpowiedzialności, są tylko zbrodnie niemieckie i odpowiedzialność tego państwa za wyrządzone krzywdy
(2015.05.04)

info

0  
  0