UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Witold napisze projekt i miasto wybuduje kuter torpedowy, już raz wybudowali takiego U-bota co miał być wycieczkowcem, cud,że ludzi nie potopili

stop smędzeniu

Anuluj