UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rząd nie ma prawa zrzekać się odszkodowań Nie ma hitlerowców i ich odpowiedzialności, są tylko zbrodnie niemieckie i odpowiedzialność tego państwa za wyrządzone krzywdy


Anuluj