UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mieszkam w Niemczech! Pije Fante, itp. Ale mi chodzi aby nie czcić człowieka, który uzbrajał Niemców, którzy w jego czasach byli wrogami Polaków i ich tępili. A co do Von Brauna. .. gdyby nie on to kto inny by zbudował rakiety. W tamtych czasach inne państwa też pracowały już nad silnikami odrzutowymi.

KKK1

Anuluj