25
02.05.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
stu Schichau ale dla ciebie Polak to była szmata, więc teraz zapomnij o szacunku, sam go nie maleś dla innych, ...to był taki początkujący narodowy socjalista pilnujący portfela jak nasi schyłkowi socjaliści
vcj (2015.05.03)

info

0  
  0
do KKK1 nie uczyłeś się historii ! W Kaliningradzie czci sie niemca - nazywał sie Immanuel Kant. Jedż i zobacz pomnik.
brakizhistorii (2015.05.03)

info

0  
  0
dla KKK1 - Oprócz pomnika jest także grób Kanta.
brakizhistorii (2015.05.03)

info

0  
  0
Grób/mauzoleum Kanta
brakizhistorii (2015.05.03)

info

0  
  0
mauzoleum
brakizhistorii (2015.05.03)
Ok. Ale nie porównujmy człowieka, który wniósł wkład do światowej filozofii, itd, był zatwardziałym pacyfistą przeciwnym wojnom wszelakim, piewcą wolności, przeciwnikiem rozbiorowi Polski, do człowieka, który produkował uzbrojenie dla Niemiec w czasach zaborów, a potem jego spadkobiercy dla 3 Rzeszy. To dwie różne bajki.
KKK1 (2015.05.03)
Po pierwsze KKK ty gimbusie korzystaj z googla bo widzę, że ignorancja aż się przelewa. Po drugie Schichau został znacjonalizowany w latach 20 stych więc spadkobiercy nie mogli nic produkować dla III Rzeszy. Po trzecie w Kaliningradzie jest wiele pomników z czasów niemieckich. Jest Schiller i wielu innych rozumiem, że czytanie mapy przerasta twoje możliwości.
Schichau miał polskie korzenie dlatego tak nienawidził polaków.
(2015.05.03)

info

1  
  2
Gimbazę skończyłem ponad 10 lat temu. Niech sobie będą pomniki, ale nie nazywają tramwajów na ich cześć. Schiller był człowiekiem, który wniósł wielki wkład do kultury, nie produkował uzbrojenia.
KKK1 (2015.05.03)
KKK1 - czepiasz się ! ale internetu i komórki używasz ? a to = niemiec Von Braun - V2 - rakiety - loty w kosmos - stacje satelitarne = internet i telefonia bezprzewodowa :) ----- mam nadzieję że nie jeżdzisz Volkswagenem, nie nosisz koszulki firmy BOSS i nie pijesz Fanty :)
tylkowiedza (2015.05.03)