UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wycieczki do centrów handlowych w świeta to po prostu jedyna rozrywka dla masy ludzi: ciepło, mozna pooglądać wystawy, pogapić sie na innych, bo co innego ma robić w Elblągu zwykły człowieczek, jak mu sie znudzi telewizja, a nie czyta, nie chodzi do kina, ani na spacery? Spece od marketingu w centrach wiedzą czym ludzi przyciągnąć. To miejsca atrakcyjniejsze od kościoła.
ccc