UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mi sie wydaje, ze za daleko uciekacie w przeszlosc w tych swoich dewagacjach. Prawda jest taka, ze markety kładą nam gospodarke handlową na łopatki, ludzie w nich pracujący sa wykozystywani bo pracowac trzeba a jak sie nie ma gdzie to zeby utrzymac rodzine imamy sie ostatniej deski ratunku i tak naprawde nie za wiele mamy do powiedzenia. Ja wspominam te "insze" czasy tak: sobota do 15 i pozniej juz tylko nocny az do poniedzialku........ i co źle bylo? a tak na marginesie nie bylo marketow bylo wiecej malych sklepow a co za tym idzie wiecej (uczciwszej) pracy dla Polakow ......... pozdrawiam
malwa