A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Do Paraszut, rowery są ozdobą tego miasta.
A swoją drogą, stojak na rowery w Carrefurze to kicha totalna! od tylu lat tylko wkurza, rower przewraca się po wstawieniu. Hańba Ci Moryc! :)
Już o tym pisałam. Browarna po remoncie to dno. Wszystko szare, nawet barierki, i śmierdzące bo przykrywy od rur ściekowych są inne-mają więcej otworów niż poprzednie.
Bo to najtańsza farba:)
szary kolor jest elegancki ładniejszy od żoltego.