45
22.09.2014

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Do Paraszut, rowery są ozdobą tego miasta.
mała1234 (2014.09.24)
A swoją drogą, stojak na rowery w Carrefurze to kicha totalna! od tylu lat tylko wkurza, rower przewraca się po wstawieniu. Hańba Ci Moryc! :)
eMach (2014.11.19)

info

0  
  0
Już o tym pisałam. Browarna po remoncie to dno. Wszystko szare, nawet barierki, i śmierdzące bo przykrywy od rur ściekowych są inne-mają więcej otworów niż poprzednie.
Browarnianka (2014.11.23)

info

0  
  0
Bo to najtańsza farba:)
gr1 (2014.11.23)

info

1  
  0
szary kolor jest elegancki ładniejszy od żoltego.
(2015.01.08)

info

0  
  0