UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A swoją drogą, stojak na rowery w Carrefurze to kicha totalna! od tylu lat tylko wkurza, rower przewraca się po wstawieniu. Hańba Ci Moryc! :)

eMach

Anuluj