UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Już o tym pisałam. Browarna po remoncie to dno. Wszystko szare, nawet barierki, i śmierdzące bo przykrywy od rur ściekowych są inne-mają więcej otworów niż poprzednie.

Browarnianka

Anuluj