UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Już o tym pisałam. Browarna po remoncie to dno. Wszystko szare, nawet barierki, i śmierdzące bo przykrywy od rur ściekowych są inne-mają więcej otworów niż poprzednie.
Browarnianka
Już o tym pisałam. Browarna po remoncie to dno. Wszystko szare, nawet barierki, i śmierdzące bo przykrywy od rur ściekowych są inne-mają więcej otworów niż poprzednie.
Browarnianka