Wybrany wątek opinii
Przy okazji pognajcie tych, co rowery do barierek przypinają bo to dopiero szpetnie wygląda!
Do moderacji
Odpowiedz
10
39
to stań i pilnuj !! bo miejsc na parkowanie w naszym " kolorowym" mieście mnogo :)
Do moderacji
Odpowiedz
17
8
Do Paraszut, rowery są ozdobą tego miasta.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0