Wybrany wątek opinii

Przy okazji pognajcie tych, co rowery do barierek przypinają bo to dopiero szpetnie wygląda!
paraszut (2014.09.22)
to stań i pilnuj !! bo miejsc na parkowanie w naszym " kolorowym" mieście mnogo :)
ROWERZYSTA (2014.09.22)
Do Paraszut, rowery są ozdobą tego miasta.
mała1234 (2014.09.24)
Powrót do komentarzy