UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

1) barierki nie będą widoczne, 2) zbędny wydatek (zainwestujcie w kosze na śmieci i już wygląd miasta się poprawi), 3) zainteresujcie się tym, w jaki sposób są montowane, bo w niektórych miejscach z perspektywy kierowcy auta osobowego układają się w płaszczyznę do 0 ograniczając widoczność