19
30.08.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
kiedyś było :buduje 100 szkól na tysiąclecie, dziś likwidujemy 1000 na co?????
klm (2012.08.30)

info

0  
  0
na każde 100 lat socjalizmu?
(2012.08.30)

info

0  
  0
Innymi słowy, potrzeba dużo czasu, by coś zbudować i tak niewiele, by tak dużo zniszczyć.
(2012.08.30)

info

0  
  0
Wy, działacze - solidarnościowcy, nie bierzecie pod uwagę, że wszystko na spólę z Watykanem zniszczyliście. No ale biedni ludzie gorliwiej przecie wierzą, więc warto było.
(2012.08.30)

info

0  
  0
A niech likwidują szkoły i wprowadzą analfabetyzm. Ciemniakami sie łatwiej rządzi czego dowiodła nawet starożytność. Jedynie zgniła PRL wprowadziła nakaz nauki przez co nawet bale jaki chłop nauczył sie czytać a małomiasteczkowa społeczność nawet myśleć a myślenie jest niebezpieczne. Ja ciesze się więc że przeciętnego obywatela nie stać na cokolwoek a jego jedyną rozrywką jest telewizja, której program jest strasznie niszowy (mnóstwo głupich turniejów i ogłupiających talk szołów) ale ludziom się to podoba i to coraz większej rzeszy co jest znakiem że praca PRLu nad systemem nauczania powoli traci na swojej wartości, bo dziś większość ludzi nawet nie interesuje sie bieżącymi sprawami polityki czy gospodarki mówiąc że oni się polityko nie interesujo :D Tą drogą dojdziemy do kochanej II RP gdzie ciemniak był od zapieprzania na suchy chleb dla swojej gromadki dzieci, którą spłodził bo nie wiedział że istnieje antykoncepcja i my państwo hrabiostwo na których ciemniak będzie zapieprzał.
(2012.08.30)

info

0  
  0
Ludzie kochani, przestańcie się kłócić ciągle o przeszłość. Zobaczcie, co dzieje się w TERAŹNIEJSZOŚCI i nie dajcie się ogłupić temu czy innemu systemowi: http://www.youtube.com/watch?v=97BwzZ5fLeM&feature=channel - 3-cia minuta.
Lokalny Patriota (2012.08.30)

info

0  
  0
dokąd bedą takie kanalie jak " inżynier to bedzie tak jak jest
(2012.08.31)

info

0  
  0
U stóp tego pomnika znajduje się tablica pamiątkowa symbolicznej ofiary tej nowej Polski
karwysz (2012.08.31)

info

0  
  0
myślę, że ci którzy zginęli mieli prawdziwą odwagę, teraz się z nas śmieją!!!!! cześć ich pamięci.
WDZIĘCZNY (2012.08.31)

info

0  
  0